Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cztery osoby zginęły w wypadku

Utworzony przez ~kierowca~, 27 października 2008 r. o 09:35
Gość napisał:
No a gdzie ta mądra co ma 5-letnie dziecko z 21 letnim młodzieńcem? Już przestała nadawać. Wstyd, dać 17-sto letniemu szczeniakowi d.y i jeszcze się chwalić! To tylko w Polsce "C" na wsi pod Białą Podlaską możliwe. U nas by ją ze wsi na widłach wytargali, jak Jagnę z "Chłopów" Reymonta.
TE SZKODA CI JEJ DUPY TO ku*** NASTAW SWOJA I SIE ODpier*** I PRZESTAN DZIELIC POLSKE NA A,B LUB C .JUZ BYLO PARU CO DZIELILO W 1939.BURAKU ZAje***Y TYLE MAM DO NAPISANIA .SCIERWO je***E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych chłopców znałam osobiście, uczyliśmy sie w jednej szkole.Jeden z nich jest mi szczególnie bliski.To co się wydarzyło to straszna tragedia, niech ludzie ktorzy maja czelność oczerniać tragicznie zmarłych, pozostawią swoje komentarze wyłącznie sobie samym. Każdy ze zmarlych byl wyjatkowy, dajmy im odejść w spokoju i módlmy sie o ich dusze. Nie zapominajmy o Michale, który walczy o życie. Niech Bóg będzie miłościwy i pozwoli mu wrócić do nas. Pomódlmy sie za niego. Rodzinom zmarłych współczuje z całego serca, przyjmijcie prosze najszczersze kondolencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIECIE WOGÓLE CO TO ZNACZY STRACIC 3 KUMPLI WY PAJACE ZASRANI , ŚCIERWY .ZJEBY,SZMATY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM,POPIERAM,POPIERAM I GRATULUJE CHARAKTERU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ZADZIERAJCIE LEPIEJ Z WÓLKĄ!!! JAK CHCECIE DOSTAĆ W PIER... TO POWIEDZCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym wypadku kierujący VW zginą brat mojej serdzecznej koleżanki. A w tym http://e-siedlce.com/index.php?id=13&c=51 jej mąż mój najlepszy kolega. Do tej TRAGEDJI doszło na tej samej nieszczęsnej drodze K-2 w odspępie niespełna trzech tygodni. Jak się czuje jego siostra która straciła dwie najbliższe jej osoby?Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leszczu z wólki jestes ciota nie wiesz co mowisz jak chcesz to wpadnij tak dostaniesz ze nie bedziesz wiedzial gdzie mieszkasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie czy Michał żyje czy już odszedł od nas?? ;( bo wiedze różne słuchy już chodzą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Czy ktoś wie czy Michał żyje czy już odszedł od nas?? ;( bo wiedze różne słuchy już chodzą....
Michał nie żyje wczoraj odszedł od nas...... Niech spoczywają w pokoju. [*][*][*] I odczepcie się od nich te gadki im życia nie przywrócą!!! NIECH IM ZIEMIA LEKKĄ BĘDZIE!!! NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy człowiek odchodzi pozostawia po sobie coś.. większe i mniejsze zasługi będziemy pamiętali wciąż. ŁZY W NASZYCH OCZACH WYRAŻAJĄ TO CO CZUJEMY DZIŚ. ŻEGNAMY SIĘ Z WAMI, ODESZLIŚCIE Z TĄD W BREW SWOJEJ WOLI OPUŚCILIŚCIE WSZYSTKICH NAS... CHWILE SPĘDZONE Z WAMI BĘDZIEMY PAMIĘTALI WCIĄŻ. TERAZ OTACZA NAS PUSTKA, NIEPEWNOŚĆ :-( WSPOMNIENIA BĘDĄ W KAŻDYM Z NAS. PAMIETAC WCIĄŻ BĘDZIEMY WAS... NAWET WIATR NIE WYWIEJE UCZUĆ Z NASZYCH SERC.. CHŁOPCY WY JUZ JESTEŚCIE W DOMU MY JEDNAK JESZCZE W GOŚCIACH... WYRAZY WSPÓLCZUCIA RODZINOM, ZNAJOMYM ZMARŁYCH [*] [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak podaje Dziennik Wschodni, policja znalazła w samochodzie dwie lufki do palenia trawki. Chłopaczki były prawdopodobnie na haju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym Życiu jest następne życie dużo lepsze bez bólu i łez. Byliście najlepszymi Znajomymi jakich miałam~! NIGDY o Was nie zapomnę. Kiedyś Wszyscy znowu będziemy razem tam na Górze. MAREK[*] JAREK[*] MICHAŁ[*] KAMIL[*] Spoczywajcie w Pokoju[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZED CHWILĄ GADAŁEM Z BRATEM MICHAŁA .ON ŻYJE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dają mu szanse na przezycie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Magda Wolska:(' date='28.10.2008, 09:48' post='63041'] Po tym Życiu jest następne życie dużo lepsze bez bólu i łez. Byliście najlepszymi Znajomymi jakich miałam~! NIGDY o Was nie zapomnę. Kiedyś Wszyscy znowu będziemy razem tam na Górze. MAREK[*] JAREK[*] MICHAŁ[*] KAMIL[*] Spoczywajcie w Pokoju[*] [/quote michał żyje,z opla dwóch pasażerów przewieźli do szpitala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby mu się udało. Michał bądź silny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli kierowca był naćpany to on ponosi całą winę, szkoda mi rodziny Pitra K. bo nie dawno przeżyli podobną tragedię, a teraz przez jakiegoś zaćpanego gnoja przeżywają kolejną, Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny niewinnego człowieka, który zginał przez ludzką głupotę Andrzej trzymaj się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No a gdzie ta mądra co ma 5-letnie dziecko z 21 letnim młodzieńcem? Już przestała nadawać. Wstyd, dać 17-sto letniemu szczeniakowi d.y i jeszcze się chwalić! To tylko w Polsce "C" na wsi pod Białą Podlaską możliwe. U nas by ją ze wsi na widłach wytargali, jak Jagnę z "Chłopów" Reymonta.
A co masz do wsi pod Białą Podlaska???Lepiej żebys do niej nie zawitał bo ktoś Ci ryj obije niechcący...Nie mam ochoty na jakakolwiek konwersacje z takim zerem jak Ty.Nie mam już na to sił ani łez...I tak juz jestem strzępkiem nerwów;/Napisałam już co o Tobie myśle wcześniej...Nie wiem jakąś radość czerpiesz ze sprawiania mi przykrości i ubliżania mi???I dlaczego miałabym się wystydzic,że mam cudownego synka?Co kradziony jest czy co???Jak już pisałam wcześniej mnie na to dziecko stać bo jak to mowią bogatemu wszystko wolno.Zwykły cham i prostak z Ciebie... Chłopaki na zawsze bedzięcie w naszych sercach[*];((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże ludzie czy wy naprawde nie macie serca!!!! Tam zginoł mój Kumpel Jarek i kuzyn Marek;( byście lepiej napisali jakies dobre słowo rodziną a nie tu sprzeczać się o tak nieistotne w tym momencie rzeczy!!!!! a temu kolesiowi co napisał ze mniej "D....ili jest " to z chęcia bym napluła w twarz i nie tylko!!!!! Nazawsze w mej Pamieci Jarek[*] i Marek[*] ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogromca napisał:
PRZED CHWILĄ GADAŁEM Z BRATEM MICHAŁA .ON ŻYJE!!!
Michał naprawde żyje? powiedzcie prawde.......!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...